Komunikaty i wydarzenia

Komunikaty

13.01.2023
The competition is open to students who apply by early registration for the course in USOS. The registration window starts at 8:00 am Tuesday 17 January 2023 and finishes at 12:00 pm (midnight) Friday 20 January 2023.
więcej o „Tropical ecology – field course” - subsidising a participation in the course in Costa Rica

28.07.2022
Celem kursu jest zapoznanie jak najszerszego grona osób studiujących na Uniwersytecie Jagiellońskim z przyczynami oraz możliwymi rozwiązaniami najpoważniejszego kryzysu z jakim mierzy się obecnie ludzkość – kryzysem klimatyczno-ekologicznym.
więcej o Nowy kurs "Kryzys klimatyczno-ekologiczny głosem wielu nauk" w ramach programu ZintegrUJ
Pomoc dla Ukrainy

01.03.2022
więcej o Pomoc dla Ukrainy

Lista zawieszonych kursów na Wydziale Biologii

25.02.2022
Lista kursów zawieszonych w semestrze letnim roku ak. 2021/2022 z powodu niewystarczającej liczby uczestników:
więcej o Lista zawieszonych kursów na Wydziale Biologii
Wykład gościnny "Biodiversity of tropical flora with elements of phylogenetics"

08.02.2022
Prof. Vitora Fernandesa Oliveira de Miranda z São Paulo State University (Unesp) School of Agricultural and Veterinarian Sciences (Brazylia).
więcej o Wykład gościnny "Biodiversity of tropical flora with elements of phylogenetics"