Rejestracja na kursy objęte projektem „Doskonały Uniwersytet – zintegrowany program rozwoju UJ”

Szanowni Państwo!

Od roku akademickiego 2019/20 kierunek Biologia jest objęty projektem „Doskonały Uniwersytet – zintegrowany program rozwoju UJ”, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020 współfinansowany ze środków Europejskiego.

W semestrze zimowym 2021/22 oferujemy Państwu następujące dwa kursy objęte programem studiów i projektem dedykowane studentom II roku II stopnia kierunku biologii

1. Praktyczne zastosowania komórek macierzystych WBNZ-986

2. Mikroskopia praktyczna i obrazowanie w biologii WBNZ-998

Zapisy będą możliwe przez USOSweb od 21.09.2021 do 27.09.2021 a warunkiem uczestnictwa w tych kursach jest wypełnienie i dostarczenie formularzy do sekretariatu.

Wyniki rekrutacji będą ogłoszone 28.09.2021 r.

O przyjęciu na kurs decydują kryteria zawarte w Regulaminie, a nie kolejność zgłoszeń. Rejestracja elektroniczna nie jest jednoznaczna z dostaniem się na kurs, gdyż w ramach projektu przyjęci na kurs zostaną w pierwszej kolejności uczestnicy z grupy docelowej (informacje w Regulaminie).

Regulamin i formularze dostępne są na stronie projektu.

Dokumenty rekrutacyjne należy składać w Sekretariacie INoŚ ul. Gronostajowa 7 – pokój 2.0.10, od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 14:00.

WAŻNE!!!

Ze względu na to że rekrutacja odbywa się na kurs a nie do grup muszą się Państwo liczyć z sytuacją przenoszenia uczestników kursu pomiędzy grupami.