Organizacja kształcenia w dniach 4-5 maja br.

więcej o Organizacja kształcenia w dniach 4-5 maja br.

28.07.2022
Celem kursu jest zapoznanie jak najszerszego grona osób studiujących na Uniwersytecie Jagiellońskim z przyczynami oraz możliwymi rozwiązaniami najpoważniejszego kryzysu z jakim mierzy się obecnie ludzkość – kryzysem klimatyczno-ekologicznym.
więcej o Nowy kurs "Kryzys klimatyczno-ekologiczny głosem wielu nauk" w ramach programu ZintegrUJ
Pomoc dla Ukrainy

więcej o Pomoc dla Ukrainy

Lista zawieszonych kursów na Wydziale Biologii

25.02.2022
Lista kursów zawieszonych w semestrze letnim roku ak. 2021/2022 z powodu niewystarczającej liczby uczestników:
więcej o Lista zawieszonych kursów na Wydziale Biologii
Wykład gościnny "Biodiversity of tropical flora with elements of phylogenetics"

08.02.2022
Prof. Vitora Fernandesa Oliveira de Miranda z São Paulo State University (Unesp) School of Agricultural and Veterinarian Sciences (Brazylia).
więcej o Wykład gościnny "Biodiversity of tropical flora with elements of phylogenetics"