Akademiki - wyniki IV tury naboru wniosków o miejsce w domu studenckim

15.09.2022
Uczelniana Komisja Ekonomiczna Samorządu Studentów UJ rozpatrzyła wnioski w IV turze naboru i przyznawania miejsc w domach studenckich. Z wynikami można zapoznać się w systemie USOSweb, sprawdzając "Szczegóły" rozpatrzonego wniosku o przyznanie miejsca w domu studenckim.
więcej o Akademiki - wyniki IV tury naboru wniosków o miejsce w domu studenckim
Akademiki - wyniki III tury naboru wniosków o miejsce w domu studenckim

30.08.2022
Do 9 września potrwa nabór wniosków w IV turze.
więcej o Akademiki - wyniki III tury naboru wniosków o miejsce w domu studenckim
Przyznania miejsc w akademikach – wyniki II tury i otwarcie nowego naboru

10.08.2022
Zakończyła się II tura naboru wniosków o miejsce w domu studenckim. Informacja o wynikach dostępna jest w USOSweb. III tura potrwa od 10 do 20 sierpnia – i jest skierowana do studentów wszystkich lat studiów.
więcej o Przyznania miejsc w akademikach – wyniki II tury i otwarcie nowego naboru
Koniec II tury naboru wniosków o akademik

29.07.2022
W niedzielę, 31 lipca br. kończy się II tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim na rok akademicki 2022/2023.
więcej o Koniec II tury naboru wniosków o akademik
Rozpoczęła się II tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim

19.07.2022
II tura jest przeznaczona dla osób, które od października rozpoczną pierwszy rok studiów.
Jednocześnie uruchomiona została II tura wniosków o przyznanie miejsca w Domu Doktoranta.
więcej o Rozpoczęła się II tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim