Debata Festiwalu Nauki

KRYZYS KLIMATYCZNY, KRYZYS BIORÓŻNORODNOŚCI, KRYZYS SPOŁECZNY. WSZECHKRYZYS?

Szanowni Państwo,

w najbliższą niedzielę, 25 września br., dr hab. Paulina Kramarz, prof. UJ weźmie udział w głównej debacie Festiwalu Nauki odbywającym się na Uniwersytecie Warszawskim. Uczestnikami będą również prof. Szymon Malinowski (Nauka o klimacie, Instytut Geofizyki PAN) oraz dr hab. Krzysztof Niedziałkowiskiego (Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk). Spotkanie poprowadzi prof. Krzysztof Meissner (Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego).

Debata na temat: „KRYZYS KLIMATYCZNY, KRYZYS BIORÓŻNORODNOŚCI, KRYZYS SPOŁECZNY. WSZECHKRYZYS?”, będzie transmitowana. Zapraszam do jej obejrzenia.

Tutaj link z opisem: