Rekrutacja na przedmioty objęte projektem Doskonały Uniwersytet

W semestrze letnim 2021/22 oferujemy Państwu następujące kursy objęte programem studiów i projektem:

Studenci III rok I stopień biologii

1. Ekologia zbiorowisk roślinnych – WBNZ-688
  2. Fotografia przyrodnicza – WBNZ-810
  3. Zastosowanie Systemów Informacji Geograficznej w naukach przyrodniczych – WBNZ-974

Studenci II roku II stopień biologii

1. Kultury in vitro i eksperymentalna embriologia roślin – WBNZ-731
  2. Karpaty Polskie - szata roślinna i jej ochrona – WBNZ-003
  3. Mikrobiologia stosowana – WBNZ-977
  4. Genetyka - praktyczne aspekty – WBNZ-976

Zapisy na kursy będą możliwe przez USOS web od 12.02.2022 do 16.02.2022, a warunkiem uczestnictwa w tych kursach jest dostarczenie wypełnionych i podpisanych formularzy do sekretariatu.

Wyniki rekrutacji będą ogłoszone 17.02.2022 r.

O przyjęciu na kurs decydują kryteria zawarte w Regulaminie, a nie kolejność zgłoszeń. Rejestracja elektroniczna nie jest jednoznaczna z dostaniem się na kurs, gdyż w ramach projektu przyjęci na kurs zostaną w pierwszej kolejności uczestnicy z grupy docelowej (informacje w Regulaminie).

Regulamin i formularze dostępne są na stronie projektu.

Dokumenty rekrutacyjne należy składać w Sekretariacie INoŚ ul. Gronostajowa 7 – pokój 2.0.10, od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 14:00.

Ze względu na to, że rekrutacja odbywa się na kurs a nie do grup, muszą się Państwo liczyć z sytuacją przenoszenia uczestników kursu pomiędzy grupami w trybie administracyjnym.