Biologia I rok - zajęcia terenowe

Zajęcia terenowe z kursów „Zoologia - zajęcia terenowe – bezkręgowce”, „Zoologia - zajęcia terenowe – kręgowce” oraz „Botanika - zajęcia terenowe” odbywać się będą w sposób zdalny z wykorzystaniem technologii informatycznych zgodnie z zaplanowanym harmonogramem w dniach od 30 maja do 12 czerwca. W dniu dzisiejszym, 19.05.2020 zostały w systemie USOS utworzone grupy, do których zostaliście Państwo zarejestrowani decyzją administracyjną. Zajęcia w poszczególnych dniach nie będą rozpoczynać się wcześniej niż o godz. 10.00 i będą trwać ok. 3 – 4 godziny.

Szczegółowe informacje dotyczące realizacji zajęć zostaną przedstawione przez prowadzących poszczególne grupy na pierwszym spotkaniu na platformie MS Teams.

Z poważaniem,

Wacław Tworzydło