Zdalne nauczanie - list do studentów

Studenci kierunku biologia,

Z pełnym przekonaniem i zrozumieniem zdajemy sobie sprawę, że obecna sytuacja związana z zagrożeniem epidemicznym i, w efekcie, przejściem praktycznie z dnia na dzień na nauczanie zdalne, jest dla Państwa nowa, trudna i wymagająca dużo zaangażowania. Prosimy jednak o wyrozumiałość i zrozumienie faktu, że również dla nauczycieli akademickich zaangażowanych w proces dydaktyczny obecny czas nie jest okresem łatwym. Znaleźliśmy się nagle w sytuacji zupełnie nieznanej, z którą próbujemy sobie poradzić w sposób, w jaki najlepiej potrafimy.

Z otrzymanych raportów wynika, że zajęcia w większości przypadków realizowane są właściwie z wykorzystaniem dostępnych platform zdalnego nauczania. W sytuacjach, gdzie zgłaszacie Państwo różnego rodzaju nieprawidłowości będziemy interweniować, aby te nieprawidłowości jak najszybciej wyeliminować.

Życzymy wytrwałości, zaangażowania, a przede wszystkim zdrowia i liczymy na wyrozumiałość.

Z wyrazami szacunku,

Anna Pecio

(Prodziekan ds. studenckich WB)

Wacław Tworzydło